vesti24.mk

Tag : локации

ЗАБАВА

Локации на кои од убавина застанува здивот: Веднаш ќе посакате да ги посетите (ФОТО)

admin
1. Плажите со бел песок на островот Кох Ронг во Камбоџа. 2. Островите Јаејама во Јапонија изгледаат како да биле отсечени од рајската градина Еден....
МАКЕДОНИЈА

Нов клинички центар во Бардовци – на чии локации ќе се гради објектот?

Ferad Aruc
Владата одлучи. Клинички центар ќе се дислоцира – новиот објект ќе се гради населбата Бардовци, во близина на психијатриската болница. Неколку локации во Бардовци се...