vesti24.mk

Tag : Лондонската уникатна улица

ЗАБАВА

Лондонската уникатна улица „Сесил корт“ со мноштво книжарници и антикварници

admin
Во Лондон има една улица, која потекнува од 17. век, и е рај за љубителите на книгата… На неа има 20-тина книжарници и антикварници каде...