vesti24.mk

Tag : лорен вилијамс

ЗАБАВА

Продавала градник на интернет, од понудата која ја добила останала шокирана (ФОТО)

admin
Дека никогаш не знаете на кого се можете да налетате на интернет сигурно сте увериле доста пати, а дека има чудни луѓе уште еднаш докажа...