vesti24.mk

Tag : лорен мур

ЗАБАВА

Татко на својата ќерка и напишал брутално искрена биографија: Дали би ја вработиле?

admin
Во биографијата и стои како работела како помошничка во канцеларија, но тоа нема баш да и помогне многу при „освојувањето“ на работодавачот. Како би пронашле...