vesti24.mk

Tag : лошење

ЗАБАВА

Не мора да пиете таблети: Постои и природен лек да го спречите гадењето додека патувате

admin
Најранливи се децата до 12 години и жените, додека мажите поретко го имаат овој проблем. Одење на подолго патување за оние склони кон гадење во...