vesti24.mk

Tag : Лубов Нурдинова

ЗАБАВА

Почина Русинката која некогаш имала 350 килограми: Со години живеела врзана за кревет

admin
Лубов Нурдинова, Русинката која некогаш имала најмногу килограми, почина на 57 години, пренесуваат руските медиуми. Иако во последните неколку години ослабнала 200 килограми, таа се...