vesti24.mk

Tag : лудо возење

ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта- ова видео е доказ дека не треба да возите брзо на автопат за да не ви се случи и вам истото (ВИДЕО)

admin
Крис Гарсија сними неверојатно видео, а во неговиот опис на инстаграм стои „Мислев дека ќе умреме!“ Видеото прикажува лудо возење на моделот „Mitsubishi Lancer Evo“...