vesti24.mk

Tag : Лукас

ЗАБАВА

Глетка која ќе ви го скрши срцето: Погледнете како 3 годишниот Лукас го прослави голот на Нејмар (ФОТО)

admin
Фудбалерите на Бразил изборија пласман во четвртфиналето од Светското првенство во Русија, откако ја совладаа селекцијата на Мексико. Големиот триумф се славеше ширум Бразил. Голем...
ЗАБАВА

Има 33 години и три деца: На сцената се појави без гаќички, Лукас полуде, а кога ја видоа Карлеуша и Шерифовиќ веднаш реагираа

Ferad Aruc
Во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се појави атрактивна натпреварувачка која ја запали сцената. Станува збор за 33 годишната Ана Влајиќ која се појави во...