vesti24.mk

Tag : луке галески

ВЕСТИ

Галески до Шилегов: Како една иста маркетинг агенција е победник на тендерите во Град Скопје, грдата реалност се покрива со скапи кампањи?

admin
На денешната седница на Советот на градот Скопје советникот на ВМРО-ДПМНЕ, Луке Галески, изнесе повеќе информации кои фрлаат сомнеж за промотивните активности и кампањи на...