vesti24.mk

Tag : луксуз

ЖИВОТ ЗАБАВА

Заборавете на Ролекс и Витон: Ќе останете изненадени од тоа на што вистинската елита троши пари

Ferad Aruc
Чантите со потпис на Луј Витон, Бугати или Ролекс некогаш беа ултимативен симбол за нечие богатство, но не повеќе. Очигледното фалење со пари за оние...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) СЛАВНАТА ФЕРХУНДЕ ЖИВЕЕ ВО ЛУКСУЗ: ОВА Е НЕЈЗИНИОТ ДОМ ОД 200 КВАДРАТИ НА БРЕГОТ НА БОСФОР

Ferad Aruc
Убавата труска актерка Дениз Чакир (34), која славата ја стекна со улогата на Ферхунде, лошата снаа на семејството Текин во серијата „Кога лисјата паѓаат“ ,...