vesti24.mk

Tag : лук анус

ЗАБАВА

Има толку безобразно презиме што и Фејсбук го блокираше: Политичарот во проблеми, не може да води кампања

admin
Локалниот политичар од Белгија неодамна стана вистински хит кога Фејсбук му ја забрани кампањата поради презимето. Неговото име е Лук Анус (26), а друштвената мрежа...