vesti24.mk

Tag : лулашки

ЗАБАВА

ВИДЕО: Баба од пеколот! Со години ги мачи соседите, а децата и се главни непријатели!

admin
Оваа русинка си го поминува слободното време кога ги зафаќа детските лулашки за нејзиното  внуче. Таа има 90 години и соседите имаат проблем со анонимната...