vesti24.mk

Tag : Луси Шулц

ЗАБАВА

Светот се збуни после овие фотографии: Пар објави фотосесија од пораѓај, но ова не е фотосесија каква што ја замислувате!

Ferad Aruc
Девојката која обожува мачки и фотографката Луси Шулц постојано се грижела за мачињата и волонтирала во локалното прифатилиште за животни во поголемиот дел од својот...