vesti24.mk

Tag : Лутење

СВЕТ

Еве што се случува кога Путин ќе се налути! (Видео)

Ferad Aruc
Рускиот претседател Владимир Путин важи за строг човек, а подолу имате прилика да го видите како изгледа во такво издание.  Ќе погледнете видео во кое...