vesti24.mk

Tag : луцифер

ЗАБАВА

Исланѓаните не смеат да го крстат детето Луцифер, ова е листата на забранети имиња

admin
На родители од Исланд неодамна им било забрането да го именуваат синот Луцифер, оти тоа се наоѓа на листата забранети имиња во оваа земја. Оваа...