vesti24.mk

Tag : мааски

ЗАБАВА

Кои заштитни маски штитат, а кои уште повеќе пренесуваат зараза со Ковид-19

admin
Во СAД веќе има рекордни пет милиони заразени со новиот коронавирус, а сите напори да се запре ширењето на заразата не успеаја. Иако постои притисок...