vesti24.mk

Tag : маврови анови

ВЕСТИ

Сообраќајот на патниот правец Маврови Анови- Дебар по една коловозна лента

admin
Од 09:00 часот сообраќајот на патниот правец Р1202 Маврови Анови – Дебар кој беше во прекин поради одрон, се одвива наизменично по една коловозна лента,...