vesti24.mk

Tag : маврово петре шилегов

ВЕСТИ

ФОТО: Хациендата која Шилегов ја нарекува дом во Маврово во која одмара, додека скопјани останаа во карантин

admin
Додека главниот град е во 80-часовен полициски час, таткото на главниот град Петре Шилегов заминал во Маврово. Шилегов за „ТВ 24“ потврди дека е на...