vesti24.mk

Tag : Маги де Блок

ЗАБАВА

Министерка за здравство стана хит на социјалните мрежи: Ваква заштитна маска не сте виделе (ФОТО)

admin
Белгиската министерка за здравство, Маги де Блок, во неколку наврати го има привлечено вниманието на социјалните мрежи со нејзината појава, одлуки и изјави. Овојпат тоа...