vesti24.mk

Tag : Мадона

ЗАБАВА

Ги покажа градите и рече: Немам пријатели, никој не ме сака

Ferad Aruc
Поп кралицата Мадона неодамна изјави дека е многу осамена. Додуша, на многу необичен начин – угол гола. Мадона се пресели во Португалија за да може...