vesti24.mk

Tag : мажење

ЗАБАВА

Пензионерка ќе се мажи за 35-годишен Египќанец: „Првата ноќ се чувствував како девица“ (ВИДЕО)

admin
81-годишната Ирис Џоунс од Британија неодамна му кажала „да“ на Египќанецот Мухамед Ахмед кој има 35 години. Таа бракот со 46 години помладиот Египќанец го...