vesti24.mk

Tag : маж на годината

ЗАБАВА

Номинирајте го и гласајте за Мажот на годината за 2021 во избор на социјални медиуми

admin
Наградата за “Маж на годината според социјални медиуми” е наградата која што ја доделува македонската јавност. Со оглед на тоа дека нашата јавност знае да...
ЗАБАВА

Mакедонски џентлмени, засукајте ги ракавите: И оваа година ќе се избираат Мажи на годината

admin
И оваа година, година полна со предизвици, полна со неизвесност и борба за нормално функционирање, ги бираме најуспешните мажи во Македонија за 2021. По четврти...