vesti24.mk

Tag : мазут

ВЕСТИ

Вратени неколку цистерни со мазут – констатирани нерегуларности во внатрешноста на државата

admin
Вратени се неколку цистерни со мазут, а констатирани се нерегуларности и во внатрешноста на државата, ова денеска го изјави министерот за економија Бектеши, но не...