vesti24.mk

Tag : маица

ЗАБАВА

Не можете да ручате без да ја извалкате маицата? Еве што говори тоа за вашата интелигенција

admin
Неверојатно, но интелигенцијата е поврзана со бројни секојдневни активности… Ако мислите дека сте крајно несмасни со храната, која од непознати причини редовно завршува на вашата...
ЗАБАВА

Еве како за 0 денари да имате маица која стана вистински хит на Инстаграм

admin
Маици инспирирани од модата во 80-те години моментално се најпопуларни меѓу модните блогерки на социјалните мрежи. За популарноста на овие маици сведочи и познатиот „Lyst“,...