vesti24.mk

Tag : Македонска полицајка

МАКЕДОНИЈА

Македонска полицајка зезна Албанец (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Додека Законот за јазици е заглавен во преведеување на огромниот број на амандмани во собранието, на екипата на Зевзекманија и текна да се пошегува со...