vesti24.mk

Tag : македонска џудо федерација

ВЕСТИ

Се огласи македонската Џудо федерација за случајот со приведувањето на поранешниот тренер обвинет за злоставување малолетнички

admin
Македонската Џудо федерација во однос на последните информации за приведување на еден поранешен тренер по џудо, со обвинувања за злоставување малолетнички, денеска во реакција преку...