vesti24.mk

Tag : македонски државјанин

ВЕСТИ

Лишен од слобода македонскиот државјанин осомничен за двојното убиство во Тирана

admin
Албанската полиција го лиши од слобода македонскиот државјанин кој претпладнево со истрели од огнено оружје усмрти две жени во Тирана. -Како резултат на интензивните акитвности...