vesti24.mk

Tag : македонски државјани

ВЕСТИ

Нема настрадани македонски државјани во поплавите во Европа – еве како да побарате помош

admin
Министерството за надворешни работи со загриженост ги следи состојбите со поплавите во Западна Европа. Според информациите на нашите дипломатско – конзуларни претстваништва во погодените региони...
ВЕСТИ

МНР со важна информација за македонските државјани кои се наоѓаат во Либан

admin
Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека...