vesti24.mk

Tag : Македонски песни

МАКЕДОНИЈА

Еве кaко би звучеле македонските песни ако се промени името на државата (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Екипата на ,,Фчерашни новости” уште еднаш на еден оригинален начин успеа да не насмее до солзи. Тие секогаш снимаат скечови за актуелните новости во земјава,...