vesti24.mk

Tag : Мајра Розалес

ЖИВОТ

Невидена трансформација – како изгледа денес жената која тежеше половина тон

admin
Мајра Розалес пред 6 години имала 450 килограми и била обвинета за убиство на својот внук, бидејќи наводно го угушила со својата тежина откако случајно...