vesti24.mk

Tag : мајтап

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

ВИДЕО: Холандски навивач се мајтапеше со своите соседи кои што гледале задоцнет пренос од 30 секунди од натпреварот!

admin
Холандски навивач си играл мајтап со своите соседи, кои што организирано во својот двор го следеле натпреварот против Австрија, но со задоцнување повеќе од околу...