vesti24.mk

Tag : мај

ЗАБАВА

Луѓето родени во Мај се посебни поради овие причини! Упорни се, не се откажуваат а имаат само една мана!

admin
Според некои верувања, а и споре она што го тврдат астролозите, месецот во кои сте родени имаат влијание врз нашиот карактер. Мај за многумина е...
ЗАБАВА

Луѓето родени во мај се посебни, сите ги сакаат поради овие нивни карактеристики

admin
Луѓето кои се родени во мај се навистина посебни. Тие имаат прекрасни карактерни особини. Вредни работници Овие луѓе се амбициозни и вредни. Многу енергија вложуваат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Привилегија е да ги имате во животот: Какви се луѓето родени во мај?

admin
Ова се најважните карактеристики на луѓето родени во мај: Вредни работници Овие луѓе се амбициозни и вредни. Многу енергија вложуваат во сите работи кои ги...
ЗАБАВА

Следуваат неработни денови овој месец- планирајте го долгиот викенд

admin
Следуваат неработни денови во кои граѓаните ќе можат да уживаат. Она што најпрво доаѓа е споен викенд од дури 4 дена за православните граѓани. Споен...