vesti24.mk

Tag : мелиса генц

ЗАБАВА

Момчето ја претепало поради фотографија на Инстаграм: Богатиот татин син е пуштен веднаш од затвор (ФОТО)

admin
22 годишната Бразилка Мелиса Генц објави на својот Инстаграм профил фотографии што настанале штокако нејзиното момче, 25 годишниот Ерик Бретц дивјачки ја претепал откако на...