vesti24.mk

Tag : мерсиха смаиловиќ

ВЕСТИ

Парадокс: СДСМ се огради од антисемитизмот, но не и од антисемитите во своите редови?!

admin
Антисемитски и нацистички пораки од гласноговорниците на СДСМ упатени кон новата министерка за труди и социјална политика Рашела Мизрахи ја вознемирија јавноста. До ден денешен...