vesti24.mk

Tag : миење садови

ЗАБАВА

Отсега, миењето садови нема да ви биде тешко: Невролозите открија како оваа работа влијае на нашиот мозок

admin
Американските невролози Дин и Ајша Шерзи откриле дека миењето садови позитивно влијае на мозокот и когнитивните функции – како што се решавање загатки. Според порталот...