vesti24.mk

Tag : милан клуб

Uncategorized

Почнува ремонт во Милан: Доаѓа Мусакио, Кесје на прагот

admin
Новите сопственици решиле да го засилат Милан и подготвено да ја дочекаат наредната сезона, во која би се вклучиле во борбата за пласман во Лигата...