vesti24.mk

Tag : Миле Лефков

ВЕСТИ

Лефков: Од првиот ден на пописот гледаме еден целосен дебакл, а на сето ова предупредувавме цело време

admin
Пратеникот во македонското Собрание од редовите на партијата ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков вели дека уште од првиот ден на пописот на терен се гледа целосен дебакл,...