vesti24.mk

Tag : мирче аџиоски

ВЕСТИ

Аџиоски: 4 години зелената коалиција ДУИ – СДСМ, 4 години Струга тоне во смет и дише загаден воздух

admin
Четири години зелената коалиција ДУИ – СДСМ ја управува општина Струга. Сите институции, и централни и локални се под капата на ДУИ и СДСМ. Четири...