vesti24.mk

Tag : Модна писта

ЗАБАВА

Внуката на принцезата Дијана се појави на ревијата на Долче и Габана и неодоливо ги потсети сите на својата тетка

Ferad Aruc
Внуката на никогаш прежалената принцеза Дијана, Лејди Кити Спенсер пред неколку денови прошетала на модната писта на Долче и Габана за време модната недела во...