vesti24.mk

Tag : момче

ЗАБАВА

Се сеќавате ли на тажното момче кое плачеше и велеше дека ќе си го одземе животот- сега е на уште поголема мака (ФОТО)

admin
Девет годишното момче Квајден Бејлс од Австралија кое пред неколку месеци го растажи буквално целиот свет кога неговата мајка објави видео снимка на која тој...
ЗАБАВА

Му ја исполни најголемата желба на своето момче, па сите останаа шокирани: Неговото семејство поради ова не сака да ја види!

admin
Една девојка стана најомразената личност во семејната куќа на нејзиното момче. Ја обвинуваат дека им ги уништила животите и буквално не сакаат никогаш повеќе да...
ЗАБАВА

Момче го украде автомобилот на родителите, а потоа доби лекција која ќе ја памети цел живот (ВИДЕО)

admin
Родители од Лас Вегас го казнија својот син. Малолетно момче, Ангел (14), го украл автомобилот на родителите и се возел низ улиците. Случајот е пријавен...
ВЕСТИ

Прекината потрагата по 16 годишното момче поради лоши временски услови – продолжува изутрина со специјалци на МВР

admin
Лошите временски услови ја прекинаа потрагата по 16 годишното момче, кое вчера по 18 часот исчезна во водите на Преспанското езеро. По 20 часа од...
ЗАБАВА

17 милиони прегледи: Момче се заиграло на венчавка и го воодушеви интернетот

admin
Момчето Колби има само 10 години, а веќе ги освои срцата на интернет корисниците. На социјалната мрежа ТикТок се појави симпатично видео од венчавката на...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Ова момче е хит во регионот откако даде урнебесен одговор на прашање на новинар

admin
Момче од Осијек стана вистински хит на социјалните мрежи поради одговорот кој му го даде на новинар кој анкетираше граѓани кои одлучиле топлото време да...
ВЕСТИ

ОЈО со детали за тешката сообраќајка што се случи во Кавадарци, во која загина 26-годишно момче

admin
Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Кавадарци во координација со увидна екипа од Министерството за внатрешни работи изврши увид на местото каде денеска се...
ВЕСТИ

Ужас: Тинејџер прободен со нож во Скопје, тешко е повреден

admin
Осумнаесетгодишното момче Љ.С. од Скопје завчера попладнето било прободено со остар предмет во десната надколеница, по што било пренесено во Градската општа болница „8 Септември”,...
ЗАБАВА

Тагувала по момчето за кое мислела дека е починато: Две години подоцна го сретна во ресторан и тогаш започна хаос

admin
На девојка ѝ кажале дека момчето ѝ починало, а таа го сретнала неколку години подоцна, жив и здрав како работи во локалниот ресторан. Рејчел од...