vesti24.mk

Tag : мораше да докажува дека е жив

СВЕТ

Откако дозна дека е мртов, Сталоне мораше да докажува дека е жив

Ferad Aruc
Актерот Силвестер Сталоне требаше да докаже на фановите дека тој се уште е жив откако на социјалните мрежи повторно се прошири бизарна измама, во која...