vesti24.mk

Tag : навредливо

ЗАБАВА

Кога пристигнала нарачката – Шок! Поради тоа што го направиле на пицата веднаш добиле отказ

admin
Џејсон Ласка и неговата сопруга Мисти добиле непријатно изненадување кога ја отвориле кутијата од пицата која ја нарачале од локална пицерија во Охајо, САД. Џејсон...