vesti24.mk

Tag : нане

ЗАБАВА

Моментално освежување- исецкајте лубеница и измешајте ја со оваа билка

admin
Нема ништо подобро во летниот период од лубеница, а кога ќе го пробате овој напиток, полесно ќе ги поднесувате летните денови. Сè што ви треба...
ЗАБАВА

Овие 3 напитоци ќе ве “истопат” – за еден месец нема да имате ниту еден грам сало

admin
Чаевите од овие билки се моќни согорувачи на масните наслаги и дури и нутриционистите ги препорачуваат. Доколку сакате да ослабнете, задолжително внесете ги во своето...