vesti24.mk

Tag : најкраток брак

ЗАБАВА

Најкраткиот брак во историјата: Се развеле три минути по судбоносното „ДА“, ова е причината

admin
Во Кувајт неодамна бил склучен најкраткиот брак на светот, пренесуваат тамошните медиуми. Сè било многу неочекувано и набрзина, иако целиот настан почнал сосема нормално како...