vesti24.mk

Tag : новогодишна честитка

ВЕСТИ

ФОТО: Власта ги советува уредниците како да ја објават честитката на Мицкоски

admin
Интерна порака испратена од власта на заминување на уредниците на телевизиските вести им дава упатство како да ја објават новогодишната честитка на лидерот на опозицијата Христијан...