vesti24.mk

Tag : новогодишни украси

ЗАБАВА

Новогодишното украсување во овој град започна уште сега- а поради причината ќе ве преовладаат емоции и солзи (ФОТО)

admin
Компанијата за комунални услуги во градот Барлад во источна Романија веќе започна со поставувањето на новогодишните декорации кои оваа зима ќе го красат градот. Иако...