vesti24.mk

Tag : Ноел Мартин

ЗАБАВА

Го напишала своето име на Гугл: Тоа што го видела и го уништило животот (ВИДЕО)

admin
Ноел Мартин од Перт имала само 18 години кога ги открила бизарните фотомонтажи. -Тоа беше понижувачко и болно за мене. Тој удар на достоинството не...