vesti24.mk

Tag : нож

ВЕСТИ

Ужас: Тинејџер прободен со нож во Скопје, тешко е повреден

admin
Осумнаесетгодишното момче Љ.С. од Скопје завчера попладнето било прободено со остар предмет во десната надколеница, по што било пренесено во Градската општа болница „8 Септември”,...
ЗАБАВА

Оваа фотографија го крие вашиот најголем страв: Тоа што прво ќе го видите на неа, открива многу за вас

admin
Вашите стравови некогаш толку силно ги потиснувате што ни самите не сте свесни што има во вашата потсвест. На оваа фотографија има неколку работи. На...