vesti24.mk

Tag : нозе

ЗАБАВА

Внимавајте при изборот на влечки за дома, не се толку добри за вас како што мислите

admin
Симптомите на артритис, како што се болки и отоци на зглобовите на рацете и нозете, може да се влошат и засилат поради носењето домашни влечки....