vesti24.mk

Tag : нокти 2017

Uncategorized

Дајте им нов и тренди изглед на вашите нокти!

admin
Секоја сезона носи нови трендови за нокти, не само за боите, туку и изработката на истите. Дизајнерите го „кажаа“ своето во однос на оваа тема,...